najem.infoblog.cz

Máte k dispozici byt? Pronajměte ho!

Publikováno 08.11.2014 v 17:57 v kategorii PRONÁJEM, přečteno: 53x

Pronájem nemovitosti neznamená jen peněžní přínos do vaší peněženky. Schovává se za něj hodně dřiny, stresu a hledání nových informací. Navíc musíte stanovit správnou výši nájmu. A to může být ten největší problém.

Pronajímat byt se vyplatí!
Byty PrahaPokud máte možnost pronajímat byt či dům, nebojte se toho a udělejte to! 

Taková investice se vám určitě vyplatí a peníze, které jste do nemovitosti vložili, se vám časem vrátí.

Byt či dům můžete pronajímat jak jednotlivcům, tak párům nebo dokonce nabízet spolubydlení (každý platí svou půlku), které je nejlákavější pro studenty. 

Nicméně nabídka bytů je dnes obrovská, když se podíváte na byty Praha, najdete velké množství neobydlených bytů.Připravte tedy byt tak, aby neměl žádné nedostatky a stanovte nájem levněji. Když tak uděláte, získáte nájemníky mnohem dřív, než s vysokým nájmem.

Jaké nastavit nájemné?
Byt k pronájmuNastavit správnou výši nájemného rozhodně není lehké. Při stanovování nájmu musíme dbát na různé faktory, které ho mohou značně ovlivnit. 

Prohlédněte si byty k pronájmu na internetu a srovnávejte ty, které jsou podobné vaší nemovitosti.

Nezapomeňte ale zohlednit i lokalitu, kde se byt nachází, velikost bytu, kvalitu interiéru i exteriéru. Rozhodně nesrovnávejte byty v panelových a v cihlových domech.Dávejte si pozor také na to, abyste nesrovnávali byt v přízemí s bytem v 10. patře. 

Zkuste zjistit, jestli váš dům nedisponuje něčím neobvyklým a lákavým.Výši nájemného pak určete tak, aby byla výnosná, ale reálná. A nezapomínejte, že levnější nájem rovná se soběstačný podnájemník.

Nezapomínejte na inzerci

Nájem už máte stanovený, byt připravený a co dál? Inzerce! Ta vám pomůže sehnat vhodného podnájemníka. Kontaktujte proto realitní kanceláře, které vaši nemovitost nafotí a umístí na realitní weby a do realitních časopisů.

A pokud realitní kancelář kontaktujete hned na začátku, určí správně výši nájemného pro váš byt a vy nebudete muset dělat vůbec nic. A výhody, které z celého procesu plynou, jsou k nezaplacení.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?