najem.infoblog.cz

Jak uspořádat interiér malého bytu?

Publikováno 27.10.2016 v 13:27 v kategorii REALITY, přečteno: 31x

„Málo místa“ to je noční můra každého bytu. Zvlášť pokud nemáte možnost přestěhovat se do většího nebo většinu věcí zredukovat. I z malého prostoru se ale dá vytvořit velmi útulné bydlení, chce to jen více účelně přemýšlet jak při výběru nábytku, tak doplňkových úložných prostor. Větší čistka velmi často hodně pomůže. Vezměte si, kolik věcí skladujete, aniž je používáte. Udělejte si čas, načerpejte inspiraci a vytvořte si krásné bydlení bez věčného zakopávání o věci.

Aby vás byt nespolkl
BytMenší byty o rozloze 1+1 musejí být řešeny velmi účelně, protože si nemůžete dovolit ten luxus mít příliš mnoho věcí. 

Malé byty prodej jsou nejvíce poptávané vzhledem k jejich ceně.

Málokdo ale přemýšlí tak dopředu, aby si uvědomil, že holé zdi a prázdné skříňky moc parády nenadělají. A kam pak uložíte všechny vaše věci? Nevzhledné krabice uprostřed pokoje nebo přecpané skříně, ve kterých se ani nevyznáte, opravdu nejsou příjemné.

Už při koupi bytu myslete na jeho uspořádání. V duchu si poskládejte, kam uložíte věci, jaký nábytek máte, nebo jaký chcete koupit. Může vám to pomoci při výběru.

Čistka šatníku pomůže

Stěhování do nového je většinou nejlepší příležitost, jak se zbavit zbytečností. Pokud jste na sob neměli některé oblečení víc jak rok, pak je to dobrý důvod věnovat je někomu dalšímu.

Věřte tomu, že až se nastěhujete, už se vám do toho chtít nebude. To samé platí i o vybavení. Vzpomínky a dary jsou samozřejmě výjimkou, ale ruku na srdce, opravdu musíte mít doma tři mixéry?

Reality Praha jsou dražší než v jiných lokalitách, ale dá se sehnat hezký menší byt 2+1, kde sice nemůžete pořádat obrovské party, ale bydlet se v něm dá krásně. A vejdou se vám tam všechny vaše využívané věci.

Nechte se inspirovat

Realitní rádce je nejen studnou dobrých rad ohledně prodeje a koupi nemovitostí. Najdete tam i skvělé tipy, jak se poprat s interiérem. I úložné prostory totiž mohou vypadat skvěle designově.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?